Teknolojiyle Donatılmış Eğitim Kampüsü

Okulumuzda yer alan akıllı tahta ve bilgisayar destekli sınıflar, spor salonu, oyun bahçesi, görsel sanatlar sınıfı, müzik ve satranç odası gibi öğrenme ortamlarımız, öğrencilerimizin öğrenme konusundaki heyecanlarını desteklememize ve geliştirmemize yardımcı olur.

Eğitim Kampüsü Farkı

MEV Koleji’nde öğrencilerimizin, birden çok spor dalıyla ilgilenmesine olanak sağlayan açık ve kapalı spor alanları, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve 650 Kişi oturma kapasiteli Kapalı bir Spor Kompleksi bulunur.

Öğrencilerimiz Futbol halı sahaları, tenis kortları, voleybol, hentbol ve basketbol sahaları, halk oyunları, jimnastik ve fitness salonu  gibi hizmetlerden istedikleri ölçüde yararlanır ve okulumuzda doğal yaşamla iç içe eğitimlerini sürdürürler.

Ayrıca,  akıllı tahtalar, akıllı masalar  ve 3D destekli 21. Yüzyılın eğitim teknolojileriyle donatılmış ferah sınıfları, tam donanımlı fizik, kimya, biyoloji, fen bilgisi, İnovasyon ve Teknoloji laboratuvarı, görsel sanatlar ve müzik atölyeleri, Türkçe ve yabancı dillerde binlerce eseri bünyesinde barındıran kapsamlı iki kütüphanesi ve 370 ve 150 kişilik iki ayrı konferans salonu öğrencilerimize hizmet verir.


 

Temiz, Ferah, Güvenli

Bir eğitim kampüsünde öğrenim görmenin tüm ayrıcalıklarını yaşayan öğrencilerimiz, şehir trafiğinin gürültü ve risklerinden uzak, doğal ve mimarî peyzajla düzenlenmiş güvenli, hijyenik eğitim ortamlarında öğrenim görürler.

Eğitim Birimlerimiz