11 Haziran 2021
Haberler
Türkiye Birincisi Lego Heroes Takımımız Ödüllerini Aldı

Türkiye Birincisi Lego Heroes Takımımız Ödüllerini Aldı

“First Lego Leguage Ulusal Turnuvası”nın 6. yerel turnuva yenilikçi proje dalında Türkiye birincisi olan öğrencilerimiz madalyalarını, kupalarını, başarı belgesi ve hediye çeklerini Okul Koordinatör Müdürümüz Murat Zorluer’in elinden aldı.
Bilim Kahramanları Derneği tarafından Türkiye’de bu yıl 17. si düzenlenen turnuvada Lego Heroes takımımız yenilikçi proje, robot performans ve öz değerler kategorisinde farklı illerden 30 takımla yarıştı.
Törende öğrencilerini tebrik eden Zorluer, çevrim içi derslerinin yanı sıra zaman ayırarak farklı etkinliklerde de görev alan ve Türkiye derecesi elde öğrencilerimize ve onlara rehberlik eden öğretmenlerimize teşekkür etti.
Fen Bilgisi Öğretmenimiz Aslı Eren Otcu ve Bilgisayar Öğretmenimiz Gözde Özbüyük’ün  koçluk yaptığı projenin danışmanlığında Fen Lisesi mezunlarımızdan Egemen Şahin, Anadolu Lisesi öğrencimiz Kuzey Erdoğan ile Drama Öğretmenimiz Aysel Güzel öğrencilerimize destek verdi.
Lego Heroes takımında  görev alan öğrencilerimiz:
Yağızali Yıldırım, Çınar Bozkurt, Zeynep Kellevezir, Zeynep Doğa Türe, Nilay Ertuna, Arda Gönen, Mehmet Sabri Öncü, Eda Tiryaki ve  Zeynep Demirel


Etiketler