26 Mayıs 2018
Haberler
Sesler Öğrencilerimizden, İzler Mezunlarımızdan

Sesler Öğrencilerimizden, İzler Mezunlarımızdan

Okulumuz Müzik Zümresi 24 Mayıs 2018 Perşembe günü Güzelbahçe Atatürk Kültür Merkezinde düzenlediği “Sesler ve İzler” gecesinde öğrencilerimiz ve mezunlarımız seslendirdikleri birbirinden güzel parçalarla kulaklarımızın pasını sildi.

2-3 sınıflar Müzik Kulübü öğrencileri, Ortaokul Sosyal Etkilik Kulübü öğrencileri ve Lise Müzik Kulübü öğrencilerinin görev yaptığı gecede geçmiş yıllarda öğrenci olarak çıktıkları sahneyi bu kez MEV Koleji mezunu olarak öğrencilerimizle paylaşan  2007 mezunumuz Merve Mete, 2010 mezunlarımızdan Yiğit Kocayol ve Mert Erdem, 2012 mezunlarımızdan Mert Demir ve Eray Sevindirici, 2013 mezunumuz Cengiz Kömürcü ve 2015 mezunlarımızdan Arya Makal ve Hakan Kömürcü sesleri ve enstrümanlarıyla gecemizi daha da anlamlı kıldılar.

Öğrencilerimiz sırasıyla Sinsirella, Yine Yol Göründü, Sözlerimiz Geri Alamam, Vermem, Loving You, Benden Selam Söyle, Yolla, Özgürce Yaşa, Arnavut Kaldırımı, Hovarda, Happy, O Ye, They don’t Care About Us şarkılarını seslendirdiler. Ortaokul öğrencilerimizin zumba- ritim grubu izleyenlere mükemmel koreografileri görsel bir şölen sundular.

Gecenin sonunda Okul Koordinatör Müdürü Murat Zorluer ile Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Tülay Yazgan mezunlarımıza geceye sundukları katkıdan dolayı teşekkür plaketi sundular. Gecede görev alan tüm öğrencileri kutladılar. Öğrencilerimizi yetiştiren Müzik Zümresi öğretmenlerimiz Banu Altay Ergür, Oktay Öztürk, Seher Öztürk, Tenay Tülay Çiğdem ile gecenin sunumunu yapan İngilizce Öğretmenizi Zeynep Özlem’i tebrik ettiler.

Finalde izleyiciler de öğrenci ve öğretmenlerimizin hep birlikte söylediği “İzmir Marşı”na coşkuyla eşlik ettiler.

 Etiketler