25 Nisan 2018
Haberler
Okulda Bayram

Okulda Bayram

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerimiz kapsamında 24 Nisan Salı  günü okulumuz spor salonunda iki ayrı kutlama programı gerçekleştirildi. Törenlerimizin ilki 10:45’de okul öncesi, ilkokul öğrencilerimiz ve velilerimizin katılımıyla gerçekleşti. İkinci törenimiz ise 15:00’de ortaokul ve lise velilerimiz içindi.

İlkokul törenimizin sunumunu 4. sınıf öğrencilerimizden Duru Çakanşimşek ve Mehmet Sabri Öncü yaptı. Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmasını öğrencimiz Barış Arda Deniz yaptı. Dereceli öğrencilerimiz şiirlerini okundu. “23 Nisan” konulu şiir ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimize başarı belgeleri ve hediye çekleri Okul Koordinatör Müdürümüz Murat Zorluer tarafından verildi.

4. sınıflar flüt ve metalofon gösterisi başlayan etkinlikler zincirinde sırasıyla okul korosundan şarkılar, 2 ve 3. sınıflar dans gösterisi, 4. sınıflar step ve dans gösterisi, 2-3. sınıflar jimnastik kulübü gösterisi,  İzmir 4. sü jimnastik step ve aerobik dans grubu gösterisi, İzmir 1. si ilkokul jimnastik takımı gösterileri sahne aldı.

İkinci törenimizin sunumunu ise ortaokul öğrencilerimizden Zümra Yeğin ve Arda Bölükbaşı yaptı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmasını “Mavi Gözlü Dev” kompozisyonuyla ilçe 3. sü olan öğrencimiz Alara Urunga yaptı. Törende ortaokul öğrencilerimizin katıldığı “Renklerle 23 Nisan” konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize başarı belgelerini ve hediye çeklerini Anadolu Fen Lisesi Müdürümüz Tülay Yazgan ile Okul Koordinatör Müdürümüz Murat Zorluer birlikte verdi.

5-6. sınıflar ritim grubunun gösterisi ile başlayan etkinlikler ilkokul korosundan şarkılar, 5-6.6 ve 7. sınıflar modern dans grubu ile devam etti. Etkinliğin finalini jimnastik. step aerobik takımımz ile ilkokul jimnastik takımımız yaptı.

Törenlerimizin sonunda öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ellerinde bayraklar İzmir Marşı’nı hep bir ağızdan coşkuyla söylediler.

 Etiketler