31 Ağustos 2021
Haberler
Okul Öncesi Öğrencilerimizin Uyum Haftası Tanışma Etkinliği ile Başladı

Okul Öncesi Öğrencilerimizin Uyum Haftası Tanışma Etkinliği ile Başladı

31 Ağustos -3  Eylül 2021  tarihlerini kapsayan uyum programının ilk gününde miniklerimiz ve velilerimiz, idari kadro, sınıf ve branş öğretmenleriyle spor salonumuzda düzenlenen tanışma toplantısında bir araya geldiler. Açış konuşmasını yapan Okul Koordinatör Müdürü Murat Zorluer, “Göz bebekleriniz olan çocuklarını okulumuza güvenerek emanet eden tüm velilerimize çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Atatürk ilke ve devrimlerinden ödün vermeden ilerlediğimiz yolumuza velilerimizle birlikte daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz. 2021-2022 eğitim öğretim yılının yüz yüze, sağlıklı, mutlu ve başarılı geçmesini dilerim.”  dedi.

Sınıflarına öğretmenleri eşliğinde giden minikler sıralarına oturdular.  Öğretmenlerimiz öğrencileriyle tek tek tanıştı. Kendileri için hazırlanan yaka kartlarını aldılar. Son olarak öğrencilerimiz okul bahçesinde sınıfları için hazırlanan tatlıları yiyerek yeni eğitim öğretim yılına tatlı bir başlangıç yaptılar.

Öğrencilerimiz, 1-2 ve 3  Eylül 2021 tarihlerinde 10.00-12.00 saatleri arasında sınıf içi etkinliklerle dahil oldukları okula uyum sürecini tamamlayacaklar. Bu süre içinde velilerimiz de Müdür Başyardımcısı Tuna Boztaş’tan  idari bilgilendirme, Rehberlik Öğretmenimiz Ece Özkızılcık’tan “Şimdi Okullu Olduk” ve İngilizce Zümre Başkanı Özlem Gönen’den “Yabancı Dil Öğretiminin Önemi – Okulumuzda Uygulanan Programın Tanıtımı” konulu sunumlarla okulumuzu daha yakından tanıyacaklar.Etiketler