30 Ekim 2020
Haberler
Okul Aile Birliği Seçimleri Yapıldı

Okul Aile Birliği Seçimleri Yapıldı

30 Ekim 2020 Cuma günü okulumuz konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya Okul Koordinatör Müdürü Murat Zorluer başkanlık yaptı. Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Tülay Yazgan’ın da katıldığı  toplantıda 2019-2020 eğitim öğretim yılında görev yapan OAB  Başkanı Başkanı Yasemin Çelebi Sağlık tarafından yıl içinde gerçekleştirilen faaliyetler ibraz edildi. OAB Denetim Kurulu Başkanı Birsen Vardarlı da denetim kurulu raporunu katılımcılarla paylaştı. Tek listenin yer aldığı seçimlerde oluşturulan liste katılımcı veli ve öğretmenlerimiz tarafından onaylandı.

Okul Koordinatör Müdür Murat Zorluer, geçtiğimiz dönemde birçok sosyal yardım faaliyeti ile öğrencilerimizin motivasyonun sağlamaya dönük etkinliklerde başarıyla görev yapan OAB başkanına ve üyelerine gösterdikleri üstün çabadan dolayı teşekkür etti.  Pandemi nedeniyle planlanan faaliyetlerinin bir kısmının da gerçekleşemediğini belirten Zoruler, “Öğretmen ve öğrencilerimiz gibi velilerimiz de pandemi sürecini yeni deneyimler kazandılar. Öğrencilerimizin eğitim süreçlerini aksatmadan devam etmeleri konusunda çok önemli katkıları oldu. Büyük bir eğitim ailesi olarak öğretmeni, öğrencisi ve velisiyle bu zorlu sürecin üstesinden geldik. Destekleri için tüm velilerimize okul aile birliğimizin huzurunda teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Okulumuz velilerinin seçtiği 2020-2021 eğitim öğretim yılında kendilerini temsil edecek Okul Aile Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri:

OAB Yönetim Kurulu Asil Liste:  Yasemin Çelebi Sağlık (Başkan) Mürşide Candan Yüksel Soygeniş, Ebru Asal, İlkben Yüksel, Gülşah Hazal Gençtürk

OAB Yönetim Kurulu Yedek Liste: Zerrin Gençol, Canan Dumanlı, Alkım Akın, Bahar Bakıcı Çakıcı, Esen Çetin

OAB Denetim Kurulu Asil Liste:  Birsen Vardarlı (Başkan), Esma Tuna Boztaş (Üye), Derya Aksakal (Üye)

 Etiketler