27 Nisan 2021
Haberler
Mira, Ödüle Doymuyor

Mira, Ödüle Doymuyor

1-A sınıfı öğrencimiz Mira Ulusoy, Türkiye çapında düzenlenen resim yarışmalarında aldığı derecelerle yeteneğinden söz ettiriyor.

Geleceğin sanatçılarından biri olmaya aday öğrencimiz, son olarak katıldığı üç ulusal yarışmadan da derecelerle döndü. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Limak Enerji firmasının düzenlediği “Hayatı Aydınlatıyoruz” sloganıyla geleceğin enerji kaynaklarını konu alan resim yarışmasında öğrencimizin eseri 7 yaş kategorisinde birinci oldu. Dereceye giren tüm eserler gibi öğrencimizin eseri de Bursa sokaklarını süsledi.

Cumhuriyet Kadınları Derneğinin su kaynaklarının özenli kullanımına dikkat çekmek için düzenlediği “Sen Yağmur Ol, Ben Bulut” adlı resim ve öykü yarışmasında öğrencimizin eseri birinciliğe layık görülen beş eser arasında yer aldı. Öğrencimizin eseri hazırlanan kitapçıkta yer aldı.

Son olarak Türkiye Göç İdaresi tarafından “Kültürlerin Buluşma Noktası Türkiye” temasıyla düzenlenen resim yarışmasında öğrencimizin eseri ilkokul kategorisinde birinciliğe değer bulunan beş eser arasında yer aldı.

Minik sanatçımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.Etiketler