16 Ağustos 2021
Haberler
MEV Koleji Öğretmenlerine Kavuştu

MEV Koleji Öğretmenlerine Kavuştu

2021-2022 eğitim öğretim yılı sene başı öğretmenler kurulu toplantısı, MEV Koleji Özel Güzelbahçe Okulları Koordinatör Müdürü Murat Zorluer ve MEV Koleji Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Tülay Yazgan’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

16 Ağustos 2021 Pazartesi günü okulumuz konferans salonunda yapılan toplantıya tüm kurum öğretmenleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın ardından toplantıya son günlerde arka arkaya yaşadığımız doğal afetlerde hayatını kaybeden insanlarımız için başsağlığı, yaralılar için acil şifa dileklerini ileterek başlayan Okul Koordinatör Müdürü Murat Zorluer, “Öğrencilerimizle yüz yüze başlayıp devam edeceğimiz, sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim yılı temenni ediyorum.” dedi.

Öğretmen kadrolarının okullara göre dağılımı, yöneticiler arası iş bölümünün duyurulduğu toplantı gündem maddeleri doğrultusunda devam etti. Sene Başı Öğretmenler Kurulu toplantısıyla başlangıcını yaptığımız 2021-2022 eğitim öğretim yılının öğrenci, veli, öğretmen, idareci ve tüm eğitim personelimiz için sağlıklı ve başarılı geçmesini diliyoruz.Etiketler