2 Eylül 2021
Haberler
İzmir Tınaztepe Üniversitesi ile Bilimsel İşbirliği Protokolü İmzaladık

İzmir Tınaztepe Üniversitesi ile Bilimsel İşbirliği Protokolü İmzaladık

MEV Koleji Özel Güzelbahçe Anadolu ve Fen Lisemiz ile İzmir Tınaztepe Üniversitesi arasında  bilimsel işbirliği protokolü imzalandı. Bu protokolle gençlerimize lise yıllarında üniversite kapıları aralanıyor.

İzmir Tınaztepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Güvençer ile Okul Müdürümüz Tülay Yazgan’ın  1 Eylül 2021 tarihinde imzaladığı protokol, öğrencilerimize için araştırma yapabilecekleri üniversite ortamının yanı sıra eğitim ve araştırma projeleri alanında işbirliği olanağı sunuyor.

SHMYO Müdürü ve Tıp Fakültesi Dekan Yard. Dr. Öğr. Üyesi Emine Özçınar ve Uzaktan Eğitim Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ayşe Canan Yazıcı, Fen Lisesi Müdür Yardımcımız Derya Aksakal ve Koordinatör Rehber Öğretmenimiz Nazan Eryürek’in de katıldığı imza töreninde protokol kapsamında yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

İzmir Tınaztepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Güvençer’e teşekkür plaketi sunan Okul Müdürümüz Tülay Yazgan, “İlkini İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ile gerçekleştirdiğimiz üniversitelerimizle bilimsel işbirliğimize, İzmir Tınaztepe Üniversitesini eklemekten büyük mutluluk duyuyorum. Öğrencilerimizin lise sıralarında araştırma ve proje çalışmalarında İzmir’imizin güzide üniversiteleriyle dirsek temasında olmalarını çok değerli buluyorum.” dedi.

 Etiketler