29 Nisan 2020
Haberler
Mesleki Kurgular Seminerlerinin İlki: “Hedef, Motivasyon, Zaman Yönetimi”

Mesleki Kurgular Seminerlerinin İlki: “Hedef, Motivasyon, Zaman Yönetimi”

Lise Rehberlik Servisimizin her yıl 11 ve 12. sınıflarımız için planladığı “Mesleki Kurgular” haftası çalışmalarımızı, öğrenci ve velilerimiz için çevrim içi ortama taşıdık.  Öğrencilerimizin bir mesleğin gerektirdiği nitelikleri o alanın uzmanından dinlemelerini amaçladığımız etkinliklerimizde öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmak için sürdürecekleri yolculukta motivasyonlarını üst düzeyde tutmayı istiyoruz.

Bu amaçla gerçekleştireceğimiz “Mesleki Kurgular” seminerler dizisinin ilki İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliği ile 11 ve 12. sınıf öğrenci ve velilerimize yönelik “Hedef, Motivasyon, Zaman Yönetimi” konulu çevrim içi bir seminer olacak. İstanbul Bilgi Üniversitesi Eğitim Danışmanı Özge Alyu’nun ekran konuğu olacağı seminer, 1 Mayıs 2020 Cuma günü saat 21.00’de başlayacak.

Seminer Zoom Online Meeting uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek. Oturum ID’si e-posta ve WhatsApp yoluyla öğrencilerimize iletilecektir. Öğrenci ve velilerimizin çok yararlanacağını düşündüğümüz seminere katılımlarını bekliyoruz.

 Etiketler