12 Ekim 2020
Haberler
MEV Yönetim Kurulu Üyemiz Doç. Dr. Adnan Boyacı, Okulumuzda Öğretmenlerimizle Buluştu

MEV Yönetim Kurulu Üyemiz Doç. Dr. Adnan Boyacı, Okulumuzda Öğretmenlerimizle Buluştu

T.C.  MEB  Öğretmen Yetiştirme ve  Geliştirme Genel Müdürü, BM UNESCO Sürdürülebilir Kalkınma İçin Yönlendirme Komitesi UTMK Eğitim Komitesi Başkanı ve Milli Eğitim Vakfı Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Adnan Boyacı, 9 Ekim Cuma günü okulumuzu ziyaret ederek öğretmenlerimizle bir araya geldi.

Okulumuz konferans salonunda pandemi önlemleri alınarak gerçekleştirilen toplantıda öğretmenlerimizle tanışan okul yöneticilerinden okullarımızla ilgili bilgi alan Boyacı, öğretmeni desteklemenin önemine vurgu yaptı. “Saygınlığını uzmanlığından alan, bireysel ve mesleki becerilerini sürekli geliştirmeye çalışan  güçlü öğretmenler, güçlü geleceğin anahtarıdır. Elbette okullarımız bina ve teknolojik donanım olarak çağa uygun olmalı. Ancak, çocuklarımızda davranışsal ve akademik olarak gözleyebileceğimiz tüm olumlu değişikliklerin kökeninde adanmışlığı yüksek, sürekli gelişim ilkesinden asla ödün vermeyen öğretmenlerimiz vardır.” dedi.

Öğretmenlerin gelişimini odak noktasına alarak önemli adımlar attıklarını belirten Doç. Dr. Adnan Boyacı, “Öğretmenlerimizin gelişimi yönünde atılacak her adımın uygulanacak ulusal ve uluslararası projelerin yanındayız ve destekçisi olacağız.” dedi.

Boyacı, öğretmenlerle yapılan toplantı sonrasında okul yöneticileri ve idari kadroyla da bir araya geldi.

 Etiketler