23 Kasım 2020
Haberler
Çevrim İçi Mesleki Çalışma Programımız Tamamlandı

Çevrim İçi Mesleki Çalışma Programımız Tamamlandı

Öğretmenlerimiz, 16-20 Kasım 2020 tarihlerini kapsayan “Çevrim içi Mesleki Çalışma Programı”nı başarıyla tamamladı. Program kapsamında öğretmenlerimiz, 16 Kasım Pazartesi günü Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü, MEV Yönetim Kurulu Üyesi  Doç. Dr. Adnan Boyacı’nın mesleki gelişim programları hakkında EBA’dan yapılan bilgilendirme toplantısı ile Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk’un EBA’dan canlı yayımlanan açılış konuşmasını izlediler. Aynı gün okul müdürlerimiz Zoom Meeting uygulaması üzerinden tüm öğretmenlerin katılımıyla değerlendirme toplantılarını gerçekleştirdiler.

17 Kasım Salı günü müdür yardımcılarımız şube öğretmenler kurulllarını,  zümre başkanlarımız da zümre  çalışmalarını gerçekleştirdiler. 18 Kasım Çarşamba günü Müzik Öğretmenimiz Oktay Öztürk lise öğretmenlerimize “Klasik Batı Müziği ve Senfonik Orkestralar”, Müzik Zümre Başkanımız Banu Altay Ergür ilkokul ve ortaokul öğretmenlerimize “Müzik Her Yerde”, Türk Dili ve Edebiyatı Zümre Başkanımız Ayşe Nevin Mercan lise öğretmenlerimize, Türkçe Zümre Başkanımız İkbal Kural da ortaokul öğretmenlerimize “Yaratıcı Yazma” konulu çevrim içi seminer verdiler.

19 Kasım Cuma günü tüm öğretmenlerimize Rehber Öğretmenimiz Ece Özkızılcık tarafından “Öfkenin Olumlaması” konulu çevrim içi seminer verildi.

 Etiketler