24 Kasım 2021
Haberler
Bilin Bakalım Kim?

Bilin Bakalım Kim?

7. ve 8. Sınıflar Rehber Öğretmenimiz Cansu Baran’ın koordinasyonunda ortaokul öğrencilerimiz, “Bil Bakalım Kim?” adlı yarışmada çok eğlendiler. 5, 6, 7. ve 8. sınıf öğrencilerimiz için farklı ders saatlerinde konferans salonumuzda 21 Kasım 2021 Pazartesi günü gerçekleşen yarışmada öğrencilerimiz, kendisiyle özdeşleşmiş sınıf içi diyaloglarından küçüklük fotoğraflarından yola çıkarak öğretmenlerini tanımaya çalıştılar.

7-E sınıfı öğrencimiz Beril Civelek’in sunduğu yarışmanın ilk bölümünde, mesleklerinin kendileri için ne ifade ettiği ile ilgili öğretmenlerimizin duygu ve  düşüncelerini aktardıkları video sunum izlendi. Yarışmada öğrencilerimiz hem çok eğlendiler hem de bir zamanlar çocuk olan öğretmenlerinin isimlerini doğru tahmin etmek için çaba harcadılar.

Yarışmanın sonunda etkinliğin hazırlığında emek veren öğrencilerimize ve öğretmenimize teşekkür eden Okul Koordinatör Müdürümüz Murat Zorluer, “Öğretmenlik, duygulara hitap eden bir meslektir. Yıllar sonra aklınıza düştüğünde yüzünüzde bir gülümseme ve yüreğinizde güzel hislerle hatırladığınız öğretmenleriniz sizlerde bir olumlu bir iz bırakmış ve gelişiminize katkıda bulunmuş insanlardır. Öğretmenler olarak bizler için en büyük ödül, yıllar sonra böyle güzel hislerle anılmaktır.” dedi.

 Etiketler