7 Kasım 2016
Haberler
Başarılar Belgelenmeli ve Alkışlanmalı

Başarılar Belgelenmeli ve Alkışlanmalı

Öğrencilerimizin farklı branşlarda elde ettikleri başarıları tüm okula duyurmak, arkadaşları ve öğretmenleri huzurunda onların isimlerini ve başarılarını belirterek alkışlamak için düzenlediğimiz ödül törenlerimizin 2016-2017 eğitim öğretim yılı için ilki 4 Kasım Cuma günü bayrak töreni öncesinde gerçekleşti. İlkokul töreninde İzmir Büyükşehir Belediyesinin açtığı “Renklerle Doğal Yaşam” konulu resim yarışmasında İzmir ikincisi olan Önder Kaydırak ve aynı yarışmada eserleri sergilenmeye değer bulunan Ece İzmir ve Cemre Yağmur Özveren’e belgelerini Okul Koordinatör Müdürü Murat Zorluer verdi.

Prag’ta düzenlenen WSC Dünya Şampiyonasında elde ettikleri başarı için ortaokul World Scholar’s Cup Kulübü öğrencilerimiz Nehir Küçük, Kaan Kırbay, Emre Altuner, Doğa Gökçen, Zeynep İlaslan, İrem Karabudak, Kıvanç Öztopçular’a ve Bangkok’ta düzenlenen WSC Dünya Turnuvasında okulumuzu başarıyla temsil eden lise öğrencilerimiz Ekin Karya Köse, Ece Çakaloğlu, Ataberk Kıykım, Ceyda Arabacıoğulları, Zeynep Kafalı, Dilara Fersah, Sude Kurt ile Can Pekcan’a okul müdürleri tarafından başarı belgeleri verildi.

Kızılay Urla Şubesi ile ortaklaşa düzenlenen projeye destek veren Sosyal Yardımlaşma ve Engellilere Destek Kulübü öğrencilerimizden Ezgi Baturay, Emir Artkıy, Semen Kandemir, Ege Mertbilek ve Ada Şenel’in de teşekkür belgesi ile ödüllendirildiği törende İtalya Garda’da yapılan olan Techno 293 Dünya Şampiyonasına katılan beş milli takım sporcusu arasına girmeyi başaran 9. sıınf öğrencimizi Batuhan Arslan’a başarı belgesini Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Tülay Yazgan verdi.Etiketler