Atatürk Sevgisi Ödülsüz Kalmadı

Atatürk Sevgisi Ödülsüz Kalmadı

 

10 Kasım Atatürk’ü Anma etkinlikleri kapsamında okul ve ilçe düzeyinde gerçekleşen yarışmalarda derece alan öğrencilerimize ödülleri verildi.

Türkçe Zümremiz tarafından düzenlenen “Atatürk’ün Çocukları” konulu şiir yarışmasında Ortaokul öğrencilerimizden Mert Almaç (5-E) birinci, Atlas Ovalı (6-D) ikinci, Müge Savran (6-B) üçüncü oldu. Türk Dili ve Edebiyatı Zümremiz tarafından düzenlenen “Atatürk” konulu kompozisyon yarışmasında Anadolu Lisemizden Nil Sağlık (10-B) okul birincisi ve ilçe ikincisi olurken, Fen Lisemizden Elif Şanlıtürk (11-A) birinci, Gülen Kolay (F10-A) ikinci, Öykü Kale (F11-A) üçüncü oldu.

Güzelbahçe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tüm ilçe okulları arasında düzenlenen “Atatürk” konulu resim yarışmasında İlkokul öğrencilerimizden Mina Miralay (3-F) ilçe birincisi, Ali Aras Durukan (4-F) ilçe ikincisi oldu.

Öğrencilerimiz Güzelbahçe Belediyesinin düzenlediği “Geleceğimiz, Atatürk için Söylüyor” adlı ses yarışmasında da okulumuzu başarıyla temsi etti. İlkokul öğrencilerimizden Sıla Kalkan (4-F), Zeynep Yavaş (4-C); Ortaokul öğrencilerimizden Naz Önkol (8-A), Zeynep Simitçi (8-A) ile Anadolu Lisemizden Mert Karaaslan (12-C) ile Nehir Çiçekdağ (11-C) finale kalmayı başardı. Bu öğrencilerimizden Zeynep Simitçi ve Mert Karaaslan ilçe ikincisi oldular. Öğrencilerimiz başarı belgelerini okul müdürlerinin elinden aldılar.

Çevrim içi olarak düzenlediği “Uluslararası ATSMUN Konferansı”na katılan  MEV MUN Kulübü Anadolu ve Fen Lisesi öğrencilerimizden Kuzey Erdoğan, Özgür Abacıoğlu, Yağmur Önel ve Damla İncebıyık’a da başarı belgeleri verildi.Etiketler