10 Kasım 2020
Haberler
Ata’mızı Saygı ve Özlemle Andık

Ata’mızı Saygı ve Özlemle Andık

Ulusumuzu bağımsızlığa kavuşturan, hayatımızın bir parçası olmuş eserleriyle sonsuza kadar yaşayacak olan Ata’mızı ölümsüzlüğünün 82. yılında derin saygı ve özlemle andık. Okulumuz tören alanında bu kez okullarımızın idari kadrosu, personeli ve destek hizmetler görevlilerimiz vardı.

Törenimizi 7. Sınıflar Müdür Yardımcısı Belgin Şanlıtürk sundu. Atatürk büstüne saygı çelengini İlkokul ve Ortaokul Müdür Başyardımcımız Tuna Boztaş, Anadolu Lisesi Müdür Yardımcımız Gürsel Demir ve Fen Lisesi Müdür Yardımcımız Derya Aksakal sundu. Beden Eğitimi Öğretmenimiz Adem Salıcı’nın komutuyla Ata’mızın manevi huzurunda iki dakikalık saygı duruşunda bulunduk. Müzik Öğretmenimiz Seher Öztürk yönetiminde İstiklâl Marşı’mızı söyledik.

Dünyanın olağanüstü bir reformcu olarak tanıdığı ve önünde saygıyla eğildiği bir liderin torunları olarak Ata’mızı saygı ve özlemle andık.

Okul Koordinatör Müdürümüz Murat Zorluer, Anadolu ve Fen Lisesi Müdürümüz Tülay Yazgan, Anadolu Lisesi Müdür Yardımcımızı Nabi İnanır, Beden Eğitimi Zümre Başkanı Mine Bedre, Beden Eğitimi Öğretmenimiz Kemal Kurarlar ve Müzik Öğretmenimiz Oktay Öztürk okumuzu temsilen ilçe törenine katıldılar.

 Etiketler