12 Eylül 2019
Haberler
Anadolu Lisesi 9-10. Sınıflarımıza Kulüp Çalışmalarıyla Yeteneklerini Geliştirme Olanağı Sunuluyor

Anadolu Lisesi 9-10. Sınıflarımıza Kulüp Çalışmalarıyla Yeteneklerini Geliştirme Olanağı Sunuluyor

9 ve 10. sınıf öğrencilerimizin yeteneklerine ve ilgilerine uygun kulüp çalışmasını seçebilmeleri amacıyla Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Nabi İnanır tarafından yapılan toplantıda kulüp öğretmenlerimiz yıl içinde yapacakları çalışmalar, gerçekleştirecekleri geziler ve sosyal sorumluluk projeleri  hakkında tek tek söz alarak öğrencilerimize bilgi verdiler. Geçen yıllarda kulüp çalışmaları kapsamında yapılan faaliyetlerden karelere de sunumlarında yer verdiler.

11 Eylül Çarşamba günü yapılan kulüp tanıtımı sonrasında, öğrenciler seçmek istedikleri kulüplere belirttikleri dilekçeleri müdür yardımcılarına teslim edecekler. Kulüp çalışmalarımız zaman kaybetmeden 18 Eylül Çarşamba günü başlayacak ve her hafta çarşamba günü  7 ve 8. ders saatinde gerçekleşecek.

Bu yıl  öğrencilerimiz, Voleybol, Hentbol, Tenis, Dans, Futbol, Basketbol,  Yüzme, Fonksiyonel Antrenman, Aikıdo, TED-ED,  MUN,  Conversation Club, Fransızca,  Tiyatro, Kodlama ve Grafik Tasarım, Kısa Film, Satranç, Orkestra ve Müzik ile Görsel Sanatlar kulüplerinde çalışmalarını sürdürecekler.Etiketler