13 Eylül 2023
Haberler
5. Sınıflarımıza Seçmeli Dersler Tanıtıldı

5. Sınıflarımıza Seçmeli Dersler Tanıtıldı

5. sınıf öğrencilerimiz, 2022-2023 eğitim öğretim yılı boyunca her hafta salı günleri 7 ve 8. ders saatlerinde görecekleri seçmeli dersler hakkında bilgilendirildi. 12 Eylül 2023 tarihinde okul konferans salonunda gerçekleşen sunumda branş öğretmenlerimiz Beden Eğitimi, Müzik, Görsel Sanatlar, Satranç-Zeka Oyunları, Lego seçmeli derslerinde yapacakları aktiviteler ve öğrencilerimizin elde edecekleri kazanımlarla ilgili paylaşımında bulundu.

Seçmeli derslerle ilgili sunumun ardından Müdür Yardımcıları Yunus Otaklı, öğrencilerimizi okul kuralları, devam devamsızlık, kılık kıyafet yönetmeliği, ders dağılımları, okul veri sistemlerinin kullanımı ve okula giriş çıkış saatleri, davranış değerlendirme süreci, davranış değerlendirme kurulunun olumsuz davranışlara ilişkin yaptırım süreçleri gibi birçok önemli konuda genel bir idari bilgilendirme yaptı.

Otaklı, “Hepimizin ikinci yuvası olan okulumuzda karşılıklı saygı ve sevgi temelinde güzel bir eğitim öğretim yılı geçireceğimize inanıyorum. Bunun için hepimizin üzerine düşen ödevler var. Sizlerin okul kurallarını ve işleyişini bilmeniz ve uyguluyor olmanız sizin, öğretmenlerinizin ve biz idarecilerin işlerini daha verimli yapmasını sağlayacaktır.” dedi.



Etiketler