14 Eylül 2020
Duyurular
Dil Öğrenme Yolculuğunda Çocuğumuza Nasıl Eşlik Edebiliriz?

Dil Öğrenme Yolculuğunda Çocuğumuza Nasıl Eşlik Edebiliriz?

Eğitimin her alanında olduğu gibi İngilizce öğretiminde de çocuğuna verdiği motivasyon desteğiyle sürecin önemli bir paydaşı olan ilkokul ve ortaokul velilerimize “Dil Öğrenme Yolculuğunda Çocuğumuza Nasıl Eşlik Edebiliriz?” konulu seminer verilecek.
Ege Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Cambridge University Press Öğretmen Eğitmeni Sinem Atamsoy Koşar tarafından verilecek seminerde anne babalarla, İngilizce öğreniminde çocuklarına hangi yöntemleri kullanarak ve nasıl bir tutum geliştirerek yardımcı olabileceklerine ilişkin önemli ipuçları paylaşılacak. Zoom Online Meeting uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek seminerin oturum ID’si e-posta ve WhatsApp yoluyla velilerimize iletilecek.
Dil kazanımının bir süreç olduğundan yola çıkarak bu yolculukta tıpkı ana dilimizi öğrenirken geçirdiğimiz evreleri geçiriyor çocuklarımız. Bu süreçte çocuğumuzun dil öğrenme yolculuğuna coşkuyla eşlik eden ve onlara hata yapmaktan korkmayacakları bir ortam yaratan, övgü ve teşvik konusunda bonkör olan anne babalar çocuklarına inanılmaz bir katkı yapacaklar. Tüm bu konuların ele alınacağı bu semineri kaçırmamanızı öneriyoruz.


Etiketler