17 Mayıs 2017
Haberler
MEV Dansçıları İzleyenleri Hayran Bıraktı

MEV Dansçıları İzleyenleri Hayran Bıraktı

Beden Eğitimi Zümresi tarafından düzenlenen “MEV Dans Yarışması”nda öğrencilerimiz sergiledikleri mükemmel performansla alkışı hak etti. 11 Mayıs Perşembe günü Güzelbahçe Kültür Merkezi Tuncel Kurtiz Salonunu dolduran anne babalar görsel bir şölene tanıklık etti.

3,4 5 ve 6. sınıf öğrencilerimizden oluşan on dört dans takımı sahnede jüri üyelerinden tam not almak için ter döktü.  Etkinliğe jüri üyesi olarak İrem Derici’nin koreografı ve baş dansçısı Zafer Tunç, Atiye ve Gülşen’in dansçılarından Görkem Öden, underground tarzının önemli isimlerinden Hande Yener ve Berkay’ın dansçılarından Emir Somer gruplar arasından birincileri seçerken oldukça zorlandı.

Öğrencilerimiz, birbirinden renkli ve yaratıcı kostümlerle, mükemmel koreografilerle izleyenlere güzel bir akşam yaşattılar. Etkinliğin sunumunda görev alan İngilizce Öğretmeni Müge Bilgili de yarışmanın rengine ve heyecanına uygun sunumuyla gecenin akışına önemli bir katkıda bulundu.  Yarışma gruplarının arasında görev alan 1. ve 2. sınıflar ile ortaokul ve lise dans gruplarının gösterileri  sahnelendi. Yarışma sonuçları açıklandığında öğrencilerimizin heyecanı görülmeye değerdi. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize günün anısına madalyalarını Okul Müdürleri Murat Zorluer ile  Tülay Yazgan takdim etti.

Geceye emek veren Beden Eğitimi Zümre Başkanı Mine Bedre ile Sinem Akın başta olmak üzere ve ilkokul öğrencilerimizin dans koçluğunu üstlenen lise öğrencilerine de özel teşekkür eden  okul müdürleri görev alan tüm öğrenci ve öğretmenleri kutladı. Yarışmacı gruplara madalyalarını takdim ettiler. Öğrencilerimizin performansını değerlendiren jüri üyelerine teşekkür belgesi ve çiçek takdiminde bulunuldu.

Dereceler ise şöyle:

3. sınıflar kategorisinde 3-C sınıfı birinci oldu. Bu kategoride Gelecek Vadeden Grup Ödülü 3-D sınıfına,  En Sempatik Grup Ödülü 3-E sınıfına, En Enerjik Grup Ödülü  3-A sınıfına, En Artistik Grup Ödülü 3-A sınıfına verildi.

4. sınıflar kategorisinde birinci 4-G sınıfı oldu. Bu kategoride En Yaratıcı Grup ve En İyi Kostüm Ödülü 4-F sınıfına, Gelecek Vadeden Grup Ödülü 4-B sınıfına, En Enerjik Grup Ödülü 4-E Sınıfına,  En Artistik Grup Ödülü 4-D sınıfına, En Özgüvenli Grup Ödülü 4-A sınıfına verildi.

5-6. sınıfların yarıştığı kategoride birinci 6-C-D-E sınıf öğrencilerinden oluşan karma grup birinci oldu. En Yaratıcı Grup Ödülü 6-F,  En Sempatik Grup Ödülü 5-D sınıfının oldu.Etiketler